W dniu 16.06.2018r. w ramach współpracy z Panem Wojtkiem Parande Menadżerem Zespołów Rockowych oraz Panią Mają Graczyk i Panem Michałem Golik organizatorami imprezy charytatywnej „Masujemy Opole” mieliśmy możliwość posłuchać jak śpiewa Patrycja Błach – uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Praszce. Patrycja w dniu brała udział w konkursie pn. „Muzyka dobry sposób na zawód pasję i hobby”, którego organizatorami było Młodzieżowe Centrum Kariery w Oleśnie, Starostwo Powiatowe w Oleśnie, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Oleśnie oraz Menadżer Zespołów Rockowych.

Już w trakcie tego konkursu komisja zauważyła niesamowity talent muzyczny u Patrycji. W związku z tym, iż Patrycja zajęła 1 miejsce w konkursie Pan Wojtek Parande w ramach dodatkowej nagrody zaprosił ją do wspólnego występu z Zespołem Parande. Występ był bardzo udany. Na zakończenie Patrycja Błach otrzymała kolejną nagrodę ufundowaną przez Pana Arkadiusza Kondrowskiego – Realizatora Studia Nagrań w Ozimku, za co składamy serdeczne podziękowania. W kolejnej części wieczoru mieliśmy możliwość usłyszeć Zespół Parande. Pojawiły się utwory takie jak „Jutro nowy dzień”, „Zaufaj” , „Cofnę czas” czy też „Perły”. Utwory te są przepełnione przesłaniami dla każdego człowieka niezależnie od wieku. Z Zespołem Parande współpracujemy już od kilku lat. Członkowie tego zespołu spotykają się również z młodzieżą, aby przybliżyć im istotę zawodów artystycznych, za co serdecznie dziękujemy.


Ewa Korzeniewska

muz2      muz3

                       Wręczenie nagrody                                                                                       Koncert zespołu Parande