Uczestnicy Hufca Pracy w Nysie wzięli udział w zorganizowanym specjalnie dla nich Dniu Dziecka, który w tym roku obchodzony był na sportowo. Piłkarska reprezentacja Hufca udała się do Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, by podczas Turnieju Piłkarskiego zmierzyć się ze swoimi kolegami z innych placówek. Organizatorem imprezy był Hufiec Pracy w Nysie. Zawody odbyły się zgodnie z przepisami PZPN.

W turnieju wzięły udział trzy drużyny dziesięcioosobowe. Po niezwykle interesujących zmaganiach drużyna z HP w Nysie zajęła trzecie miejsce. Wyłoniono również Króla Strzelców, którym został Marcin Hudyma z Zespołu Szkól Technicznych. Puchary i dyplomy wręczała Komendant HP Nysa Pani Dominika Rudkowska. Całość imprezy przebiegała w przyjaznej atmosferze, rywalizowano z zachowaniem zasad fair play. Podczas gdy piłkarze reprezentowali Hufiec w Turnieju, wychowawcy HP Nysa zorganizowali dla pozostałych uczestników wesołe zawody sportowe. Nasza młodzież miała okazję rywalizować w bardzo ciekawych konkurencjach, między innymi: biegu w workach, biegu z balonami czy wyścigu kelnerów. Nie zabrakło uwielbianego przez młodzież przeciągania liny. Po wręczeniu słodkich nagród, uczestnicy wspólnie odpoczywali na świeżym powietrzu. Tegoroczny Dzień Dziecka należy uznać za bardzo udany.


Anna Zielińska

 

1.kk     2.kk1

     Drużyny przed rozpoczęciem turnieju                                                    Wręczenie nagrody przez Paną Komendant Dominikę Rudkowską