Eliza ma niespełna 3 latka, W pierwszych miesiącach życia stwierdzono u niej brak reakcji wzrokowych. Przeszła już szereg badań neurologicznych, okulistycznych oraz intensywną rehabilitację ruchową.

W ubiegłym tygodniu, tradycyjnie odbyły się Dni Otwarte Szkoły. Hufiec Pracy w Opolu przedstawił bogatą ofertę swojej placówki. Odwiedzająca hufiec młodzież mogła zapoznać się z zasadami rekrutacji do hufca, kadrą wychowawczą, działaniami wychowawczymi, resocjalizacyjnymi, terapeutycznymi a także organizowanymi przez hufiec imprezami kulturalno – oświatowymi i sportowo – rekreacyjnymi, w których młodzież uczestniczy w ciągu całego roku.

W związku z wojewódzkim konkursem z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy, w Środowiskowym Hufcu Pracy w Namysłowie odbył się test sprawdzający wiedzę w tym zakresie.

W ubiegłym tygodniu Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Oleśnie wziął udział w V edycji Targów Edukacyjnych w Pankach, które adresowane były dla tegorocznych absolwentów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów z powiatu kłobuckiego.

W dniach 14.03 oraz 19.03.2019 w Nysie zostały przeprowadzone eliminacje do II etapu Konkursu ,,Najsprawniejszy w zawodzie’’ Kucharz – 2019.