PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

„Nasza Przyszłość 3” w Kędzierzynie – Koźlu
Wysłano 05.07.2011 o godz. 08:46:34

3.jpgW ramach projektu „Nasza Przyszłość 3” dobiegły końca zajęcia kosmetyczne, w których wzięły udział cztery uczestniczki ŚHP.

W czasie trwania zajęć dziewczęta poznały budowę paznokcia, zmiany chorobowe w ich obrębie i sposoby pielęgnacji. W części praktycznej zapoznały się także z metodami stylizacji paznokci i najnowszymi trendami w zdobnictwie. W czasie trwania zajęć dopisywał wszystkim humor i panowała miła atmosfera. Uczestniczki angażowały się w zajęcia i starały się najlepiej jak potrafią wykonywać wszystkie ćwiczenia.

Zajęcia prowadzone były przez dyplomowaną panią kosmetolog Sylwię Kulaszewską, która bardzo profesjonalnie podchodziła do zadania. Odpowiadała cierpliwie na wszystkie pytania, tłumaczyła wszystkie zawiłości na przykładach i pozwala samodzielnie ćwiczyć. Jej opinia o uczestniczkach jak i o postępach które uczyniły, jest bardzo dobra.

Dziewczęta same dla siebie były jak to określiły: „królikami doświadczalnymi” i po zakończeniu zajęć wszystkie miały pięknie wystylizowane paznokcie.Ewa Dziewanowska – Doniec

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Na zdjęciu:

Uczestniczka w trakcie zajęć

Na zdjęciu:

Uczestniczka ćwiczy swoje umiejętności na koleżance

Na zdjęciu:

Uczestniczki w trakcie zajęć

« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS